Werkzaamheden op het Veerse Meer
Op het Veerse Meer vinden werkzaamheden plaats voor de aanleg van ondergrondse stroomkabels door TenneT. De werkzaamheden worden uitgevoerd vanaf een ponton, een drijvend werkeiland. Het werk heeft tijdelijk gevolgen voor de scheepvaart en recreatie. Dus check uw route voor vertrek.
Gaat u het Veerse Meer op? Controleer dan vóór vertrek altijd de actuele situatie op de interactieve kaart. Hierop ziet u waar het ponton zich bevindt en welke delen van het meer tijdelijk minder goed bereikbaar zijn. Vaarroutes kunnen veranderen en delen van het meer of jachthavens kunnen tijdelijk minder goed of niet bereikbaar zijn.
Blijf uit de buurt van het ponton en de ankerlijnen
Rond het ponton ligt een veiligheidszone. Het ponton wordt met ankers en ankerlijnen op zijn plaats gehouden. Deze liggen zowel boven als onder water en zijn gemarkeerd met gele boeien. Een deel van de ankerlijnen is niet zichtbaar.
Vaar nooit de veiligheidszone in en houd ruime afstand van het ponton, de ankers en ankerlijnen. Volg aanwijzingen van werkvaartuigen altijd op.
Meer weten?
De werkzaamheden vinden plaats van september 2026 tot mei 2027.


