Jaarlijkse verlenging parkeerproducten

Iedereen die een bewoners-, bedrijven-, woonwerk- en marktkoopliedenvergunning heeft, ontvangt komende week een bericht (mail/brief) om de vergunning te verlengen. Dit geldt ook voor de mensen die een ontheffing blauwe zone hebben. Om uw parkeerproduct te verlengen, logt u eenvoudig in met uw DigiD op onze website: parkeren.middelburg.nl. Inloggen voor bedrijven is met eHerkenning.

Let op!

Als u geen vergunning of ontheffing meer wenst voor 2026 hoeft u geen actie te ondernemen. Uw vergunning vervalt automatisch. Verleng dus op tijd uw vergunning. Heeft u dit op 1 januari nog niet gedaan, dan moet u een nieuwe vergunning aanvragen.

Lukt het niet om uw parkeerproduct te verlengen? Of heeft u vragen over het wijzigen ervan? Neem dan contact met ons via telefoonnummer 0118 67 50 00 of publiekszaken@middelburg.nl.