Fractieassistenten

Een fractieassistent is iemand die, naast raadsleden, namens een raadsfractie deelneemt aan commissievergaderingen.

Het overzicht van de fractieassistenten voor de Middelburgse gemeenteraad 2018-2022. U kunt ook de openbare betrekkingen van de fractieassistenten bekijken.

LPM

De fractieassistenten van de Lokale Partij Middelburg (LPM).

Wim Bartels

Telefoon (0118) 59 21 81
E-mail: wimbartels@zeelandnet.nl

Eduard Smit

Telefoon 06 81 59 44 04
E-mail: eduardgmsmit@gmail.com

Jos van den Boom

Telefoon: 06 22 93 83 98
E-mail: vandenboom@zeelandnet.nl

CDA

De fractieassistenten van het CDA.

Ronny Theune

Telefoon (0118) 60 48 78
E-mail: r.theune@zeelandnet.nl

GroenLinks

De fractieassistenten van GroenLinks.

Iris Vergeer

Tel. 06 54 27 88 83
E-mail: i.vergeer@ucr.nl

Max de la Croix

Tel. 06 21 85 98 07
E-mail: m.delacroix@ucr.nl

VVD

De fractieassistenten van de VVD.

Caroline Felius

Telefoon (0118) 63 41 81
E-mail: carolienfelius@zeelandnet.nl

Sven Meijer

Telefoon: 06 47 14 80 42
E-mail: svenedgarmeijer@gmail.com

Roy Hildenbrant

Telefoon 06 28 07 19 40
E-mail: royhildenbrant1959@gmail.com

PvdA

De fractieassistenten van de PvdA.

Marijn Dieleman

Telefoon (0118) 61 65 24
E-mail: mwdieleman@zeelandnet.nl

Sylvestro Lorello

Telefoon 06 54 61 50 71
E-mail: sylvestrolorello@gmail.com

SGP

De fractieassistenten van de SGP.

Marijn Houmes MSc

Telefoon (0118) 62 80 13
E-mail: marijnhoumes@gmail.com

Jonathan Schroevers

Telefoon 06 29 62 89 89
E-mail: jonathanschroevers@gmail.com

Ronald Francke

Telefoon 06 13 32 58 20
E-mail: ronaldfrancke@gmail.com

ChristenUnie

De fractieassistent van de ChristenUnie.

Ricky Vaneveld

Telefoon (0118) 61 26 25
E-mail: djvaneveld@hotmail.com
Ricky Vaneveld op Facebook en LinkedIn

Arjan Beekman

Telefoon (0118) 85 59 23 of mobiel 06 46 24 36 98
E-mail: apbeekman@filternet.nl

SP

De fractieassistenten van de SP.

Jan Zwemer

Telefoon 06 13 19 39 99
E-mail: j.zwemer@icloud.com

D66

De fractieassistenten van D66.

Ad van de Kreeke

Telefoon 06 22 24 42 20
E-mail: ap.vdkreeke@zeelandnet.nl

Rene Romijn

Telefoon 06 12 16 56 97
E-mail: rene@smz-it.nl

Kim Reynierse

Telefoon 06 54 66 33 01
E-mail: kreynierse@me.com