Fractieassistenten

Een fractieassistent is iemand die, naast raadsleden, namens een raadsfractie deelneemt aan commissievergaderingen.

Het overzicht van de fractieassistenten voor de Middelburgse gemeenteraad 2018-2022. U kunt ook de openbare betrekkingen van de fractieassistenten bekijken.

LPM

De fractieassistenten van de Lokale Partij Middelburg (LPM).

Wim Bartels

Clasinastraat 37
4341 ER Arnemuiden
Telefoon (0118) 59 21 81
E-mail: wimbartels@zeelandnet.nl

CDA

De fractieassistenten van het CDA.

Job van den Broek

Jacob Roggeveenhof 59
4333 AZ Middelburg
Telefoon (06) 39 62 58 44
E-mail: jobvandenbroek27@gmail.com

Ronny Theune

Burgemeester Langebeekestraat 8
4341 AE Arnemuiden
Telefoon (0118) 60 48 78
E-mail: r.theune@zeelandnet.nl

GroenLinks

De fractieassistenten van GroenLinks.

Joost Gerretschen

Bagijnhof 8c
4331 CV Middelburg
Telefoon (06) 14 61 88 08
E-mail: jgerretschen@hotmail.com

Iris Scherphof

Latijnse Schoolstraat 20
4331 BR Middelburg
Telefoon (06) 49 84 97 32
E-mail: iris_scherphof@hotmail.com

Iris Vergeer

Bagijnhof 14H
4331 CV Middelburg
Tel. (06) 54 27 88 83
E-mail: i.vergeer@ucr.nl

VVD

De fractieassistenten van de VVD.

Caroline Felius

Michaelsdreef 16
4335 BH Middelburg
Telefoon (0118) 63 41 81
E-mail: carolienfelius@zeelandnet.nl

Sabine Bierens

Telefoon (06) 19 97 56 17
E-mail: middelburgliberaal@yahoo.com

Sven Meijer

Noordweg 370
4333 KJ Middelburg
Telefoon: (06) 47 14 80 42
E-mail: svenedgarmeijer@gmail.com

PvdA

De fractieassistenten van de PvdA.

Marijn Dieleman

Dam 67
4331 GH Middelburg
Telefoon (0118) 61 65 24
E-mail: mwdieleman@zeelandnet.nl

SGP

De fractieassistenten van de SGP.

Marijn Houmes MSc

Vlissingsestraat 46
4331 GA Middelburg
Telefoon (0118) 62 80 13
E-mail: marijnhoumes@gmail.com

Jonathan Schroevers

Buddy Hollystraat 23
4337 PT Middelburg
Telefoon (06) 29 62 89 89
E-mail: jonathanschroevers@gmail.com

ChristenUnie

De fractieassistent van de ChristenUnie.

Frank van der Plas

Griffioenstraat 200
4334 BK Middelburg
Telefoon (0118) 63 54 30
E-mail: fvanderplascu@zeelandnet.nl

Ricky Vaneveld

Johan Costenobelstraat 30
4336 AV Middelburg
Telefoon (0118) 61 26 25
E-mail: djvaneveld@hotmail.com
Ricky Vaneveld op Facebook en LinkedIn

Arjan Beekman

Gerrit van de Veenstraat 52
4333 AV Middelburg
Telefoon (0118) 85 59 23 of mobiel (06) 46 24 36 98
E-mail: apbeekman@filternet.nl

SP

De fractieassistenten van de SP.

Jan Zwemer

Quarleshavenstraat 19
4339 BW Nieuw- en St. Joosland
Telefoon (06) 13 19 39 99
E-mail: j.zwemer@icloud.com

D66

De fractieassistenten van D66.

Ad van de Kreeke

Bleek 15
4337 XT Middelburg
Telefoon (06) 22 24 42 20
E-mail: ap.vdkreeke@zeelandnet.nl

Rene Romijn

Sint Jorisstraat 3
4331 EC Middelburg
Telefoon (06) 12 16 56 97
E-mail: rene@smz-it.nl